Rejestracja: pn.–pt. 8.00–20.00, sb. 8.00–14.00

  •  697 78 40 33
  •  12 272 06 13
  • centrum@psychoterapii.pl

mgr Katarzyna Serafin

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego, które jest organizowane przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie. Dyplom magistra psychologii uzyskałam na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Swoje doświadczenie kliniczne oraz psychoterapeutyczne zdobyłam w pracy indywidualnej z pacjentem oraz z grupą w Szpitalu Uniwersyteckim im. Mikołaja Kopernika, Szpitalu Specjalistycznym im. dr Józefa Babińskiego, Zakładzie Psychoterapii CM UJ, Krakowskim Ośrodku Psychoterapii Dorosłych Dzieci Alkoholików oraz Krakowskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej.

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych, młodzieży, dzieci oraz par/małżeństw. W swojej pracy wykorzystuję podejście psychodynamiczne. Bazując na relacji terapeuta-pacjent pozwala ono dotrzeć do źródła problemu i objawów, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Korzystam także z technik, zaczerpniętych z innych nurtów terapeutycznych, dostosowując swoją pracę do indywidualnych potrzeb. Kieruję się Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Uprawiam alpinizm w Tatrach, Alpach oraz górach wysokich, od trekkingu, przez narciarstwo, do wspinaczki wysokogórskiej.

 

Tu jesteśmy

Adres
32-400 Myślenice
ul. Pardyaka 5/4
Telefon
697 78 40 33
12 272 06 13