Rejestracja: pn.–pt. 8.00–20.00, sb. 8.00–14.00

  •  697 78 40 33
  •  12 272 06 13
  • centrum@psychoterapii.pl

mgr Karolina Filipowska

 

Ukończyłam psychologię na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jako psycholog pracuję od 2003 r. Byłam stażystką w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych w ramach Katedry Psychoterapii CM UJ w Krakowie. Pracowałam jako psycholog w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej Wsparcia Dziennego w Wieliczce, jako psycholog terapeuta w Centrum Leczenia Otyłości w Krakowie, następnie w Domu Pomocy Społecznej dla osób przewlekle psychicznie chorych w Krakowie. Obecnie współpracuję z Przychodnią Geromed w Krakowie, tworząc punkt opieki dziennej i wsparcia terapeutycznego dla osób z chorobami układu nerwowego. Prowadzę również grupę wsparcia dla rodzin i opiekunów osób przewlekle chorych.

Pracowałam z osobami z zaburzeniami nerwicowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami osobowości i przewlekłymi chorobami psychicznymi. Działam w ramach wczesnej pomocy psychologicznej, interwencji kryzysowej, krótko- i długoterminowej terapii indywidualnej dorosłych i dzieci, rodzin i par. To właśnie praca z rodziną zawsze stanowiła moje główne zainteresowanie zawodowe. Planuję kontynuację rozpoczętego szkolenia psychoterapeuty w ramach systemowej terapii rodzin, który to nurt jest głównym w mojej pracy.

W czasie wolnym spędzam czas z rodziną, czytam, rysuję, piszę i poszukuję każdej możliwości posłuchania na żywo muzyki barokowej.

 

 
 

Tu jesteśmy

Adres
32-400 Myślenice
ul. Pardyaka 5/4
Telefon
697 78 40 33
12 272 06 13